Úvodná stránka » Kontaktný formulár

REGISTRÁCIA - HOTEL SHERATON, BRATISLAVA - 03. 06. 2017

*** Obsadenosť - obmedzené, odporúčame sa ihneď registrovať!!

99   VSTUP ! NOVINKA ! 

Študenti a učitelia (pre ďalšiu zľavu nás kontaktujte priamo na info@climateconference.sk)

** UPOZORŇUJEME, ŽE VSTUP NIE JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ V DEŇ KONFERENCIE. PRE NAŠU MAXIMÁLNU SNAHU O SPRÍSTUPNENIE VSTUPU PRE ŠIROKÚ VEREJNOSŤ ZNÍŽENÍM AŽ NA 99   SA ODPORÚČAME REGISTROVAŤ ČO NAJSKOR Z HĽADISKA OBMEDZENÝCH KAPACÍT V HOTELI SHERATON.

* Poplatok už zahŕňa 2x prestávku s kávou a s občerstvením a obed v známej reštaurácii "Brasserie" hotela Sheraton formou "buffet".

* Pre našu snahu o zníženie uhlíkovej (CO2) stopy v ponúkaných jedlách nenájdete hovädzie mäso, bravčové mäso, morské ryby ani kravské mlieko, ale naopak, nájdete v nich predovšetkým lokálne suroviny a z mäsa iba sladkovodné ryby, kuracie a morčacie mäso.

* Pre našich zahraničných spíkrov uprednostňujeme transport formou vlakovej alebo osobnej dopravy a nepodporujeme leteckú dopravu. Výnimkou je iba jeden trans-atlantický let nášho špeciálneho spíkra. Tento let umožňuje vyrovnanie jeho uhlíkovej stopy.

* Pre ďalšie zníženie uhlíkovej stopy využívame aj tele-presence pre našich zahraničných spíkrov.

* Pre úspešnú registráciu po správnom vyplnení a odoslaní registračného formulára sa Vám na stránke nad formulárom zobrazí v zelenom táto veta: "Vaša otázka bola úspešne odoslaná na náš e-mail". Ak máte pochybnosti alebo si nieste istý, že registrácia prebehla úspešne, neváhajte nám poslať email s požiadavkou o potvrdenie registrácie na info@climateconference.sk

* Vstup nie je možné zakúpiť v hotovosti v deň konferencie, jedine registráciou a úhradou vopred.

* Po odoslaní registračného formulára, Vám potvrdíme jeho prijatie a emailom pošleme faktúru k úhrade registračného poplatku. 

* Úhradu poplatku je možné realizovať bankovým prevodom na nižšie uvedené číslo účtu združenia Fórum pre strednú Európu, Ladzianskeho 10, 831 01 Bratislava - v skratke CEUF (Central Europe Forum). Prosíme o uvedenie názvu Vašej organizácie, firmy alebo Vášho mena v správe pre príjemcu bankového prevodu.

IBAN: SK16 0200 0000 0037 7886 7653
SWIFT kód: SUBASKBX
Banka: VÚB Banka a.s., Mlynské Nivy 1, 829 90 Bratislava

* Pre zľavnený vstup (študenti a učitelia) je nutné predložiť adekvátnu identifikáciu.

* Vyhradzujeme si právo na prípadnú dodatočnú zmenu programu konferencie, časového harmonogramu, účasti speakrov a vystavovateľov.

* Vyplnením registračného formulára súhlasíte so záväznými storno podmienkami (storno poplatky sú nasledovné: 50% do 14 dní, 80% do 7 dní a 100% do 6 a menej dní pred konaním sa konferencie dňa 3.6.2017).

* Vyplnením a odoslaním registrácie súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

                      

    REGISTRAČNÝ FORMULÁR

TOPlist

Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov zadaných do formulára na účely reakcie prevádzkovateľa webu na odoslanú správu.

Zvýraznené položky sú povinné.
 

 

MEDIA & CLIMATE CHANGE


ALL ABOUT US IN 3 MINUTES


PICTURES
PANEL VIDEO BOX

Kontakt

Climate Conference Slovakia CLIMATE COMMUNICATIONS SLOVAKIA
Daniela Piršelová, CCSK founder Peter Krajčík, CCSK Co-founder
00421948526600