Úvodná stránka » Kontaktný formulár

REGISTRÁCIA - HOTEL SHERATON, BRATISLAVA - 03. 06. 2017

*** Obsadenosť - obmedzené, odporúčame sa ihneď registrovať!!

99   VSTUP ! NOVINKA ! 

Študenti a učitelia (pre ďalšiu zľavu nás kontaktujte priamo na info@climateconference.sk)

** UPOZORŇUJEME, ŽE VSTUP NIE JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ V DEŇ KONFERENCIE. PRE NAŠU MAXIMÁLNU SNAHU O SPRÍSTUPNENIE VSTUPU PRE ŠIROKÚ VEREJNOSŤ ZNÍŽENÍM AŽ NA 99   SA ODPORÚČAME REGISTROVAŤ ČO NAJSKOR Z HĽADISKA OBMEDZENÝCH KAPACÍT V HOTELI SHERATON.

* Poplatok už zahŕňa 2x prestávku s kávou a s občerstvením a obed v známej reštaurácii "Brasserie" hotela Sheraton formou "buffet".

* Pre našu snahu o zníženie uhlíkovej (CO2) stopy v ponúkaných jedlách nenájdete hovädzie mäso, bravčové mäso, morské ryby ani kravské mlieko, ale naopak, nájdete v nich predovšetkým lokálne suroviny a z mäsa iba sladkovodné ryby, kuracie a morčacie mäso.

* Pre našich zahraničných spíkrov uprednostňujeme transport formou vlakovej alebo osobnej dopravy a nepodporujeme leteckú dopravu. Výnimkou je iba jeden trans-atlantický let nášho špeciálneho spíkra. Tento let umožňuje vyrovnanie jeho uhlíkovej stopy.

* Pre ďalšie zníženie uhlíkovej stopy využívame aj tele-presence pre našich zahraničných spíkrov.

* Pre úspešnú registráciu po správnom vyplnení a odoslaní registračného formulára sa Vám na stránke nad formulárom zobrazí v zelenom táto veta: "Vaša otázka bola úspešne odoslaná na náš e-mail". Ak máte pochybnosti alebo si nieste istý, že registrácia prebehla úspešne, neváhajte nám poslať email s požiadavkou o potvrdenie registrácie na info@climateconference.sk

* Vstup nie je možné zakúpiť v hotovosti v deň konferencie, jedine registráciou a úhradou vopred.

* Po odoslaní registračného formulára, Vám potvrdíme jeho prijatie a emailom pošleme faktúru k úhrade registračného poplatku. 

* Úhradu poplatku je možné realizovať bankovým prevodom na nižšie uvedené číslo účtu združenia Fórum pre strednú Európu, Ladzianskeho 10, 831 01 Bratislava - v skratke CEUF (Central Europe Forum). Prosíme o uvedenie názvu Vašej organizácie, firmy alebo Vášho mena v správe pre príjemcu bankového prevodu.

IBAN: SK16 0200 0000 0037 7886 7653
SWIFT kód: SUBASKBX
Banka: VÚB Banka a.s., Mlynské Nivy 1, 829 90 Bratislava

* Pre zľavnený vstup (študenti a učitelia) je nutné predložiť adekvátnu identifikáciu.

* Vyhradzujeme si právo na prípadnú dodatočnú zmenu programu konferencie, časového harmonogramu, účasti speakrov a vystavovateľov.

* Vyplnením registračného formulára súhlasíte so záväznými storno podmienkami (storno poplatky sú nasledovné: 50% do 14 dní, 80% do 7 dní a 100% do 6 a menej dní pred konaním sa konferencie dňa 3.6.2017).

* Vyplnením a odoslaním registrácie súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

                      

    REGISTRAČNÝ FORMULÁR

TOPlist

Zvýraznené položky sú povinné.


MEDIA & CLIMATE CHANGE


INVITATION

Kontakt

Climate Conference Slovakia CCSK
Daniela Piršelová, CCSK founder Peter Krajčík, CCSK co-founder
0917 744 669; 0948 526 600